Fissler Výhradní zastoupení pro ČR - Highlife
Sortiment
Fissler News
18.02.2009Fissler opens first brand shop in Europe

Picture Idar-Oberstein, November 29, 2008 – Fissler, one of the world’s leading brands for high-quality cookware, opens its first European brand shop today.

více>>

Společnost Fissler byla založena v roce 1845 v Idar-Oberstein její tradice tedy přesahuje 160let.

Přestože se jedná o rodinný podnik, je úspěšný v Německu i mezinárodně. Dnes má zastoupení ve více jak 60 krajinách světa.

Fissler je lídrem na náročném německém trhu kuchyňského nádobí. Prioritami při výrobě jsou kvalita a funkčnost výrobků. Výrobky společnosti Fissler splňují veškeré důležité normy. Vzhled nádobí byl dobře hodnocen v mnoha soutěžích

 
Picture

poklice u Black edition výborně zapadne a drží Fissler black edition je kuchyňské nádobí pro mladé. Je orientováno na jednoduchost co do designu, tak i na funkčnost. Nádobí z black edition usnadňuje díky nepřilnavému povrchu přípravu pokrmů a zároveň tento odolný povrch není náročný na údržbu.

Použitý materiál

Black line se hodí i na pečení v troubě Black edition se vyznačuje vužitím slitiny hliníku, která robusně vypadajícím hrncům přisuzuje převkvapivě nízkou váhu. Zároveň využitý materiál zabezpečuje jedinečný rozvod tepla po celé ploše hrnce. Nerezová madla zase dbají na ochranu kuchaře a svou velikostí usnadňují manipulaci s hrnci. Dostatečně velká ucha pro snadnou manipulaci s Fissler Black line Povrchová úprava pak dotváří elegantní vzhled a zároveň chrání proti poškrábání. Varné sklo využité pro poklice řady black edition je pečlivě vybíráno pro každodenní provoz. Není třeba se obávat hrnce i s pokličkami vystavit vyšším teplotám v troubě.

Okraj pro snadné odlévání

Další z funkčních výhod nádobí Fissler je speciální konstrukce okrajů. Ty umožňují snadné vylévání omáček, krémů a jiných tekutin bez zašpinění stran hrnce a dalších nepříjemných skvrn. Nádobí z Black edition udrží Vaši kuchyň v čistotě!
Fissler nože a kuchyňské nádobí Highlife - výhradní zastoupení pro ČR

powered by 3sixty, s.r.o.,  with E-shop Shop360kontakt |  záruka původu výrobků |  obchodní podmínky

Fissler klade největší důraz na zdravé vaření. Pro tento druh vaření jsou vhodné prakticky všechny produkty z dílny firmy Fissler. Tyto produkty Vám umožní vaření s použitím min. množství vody a tuku. Vaše strava tak bude obohacena o vitamíny, minerály a jiné zdravé živiny, které při použití běžného nádobí a přípravě jídel vařením ve vodě nebo smažením na tuku ztrácíte. www.fissler-centrum.cz - design by 3sixty, s.r.o.

Doporučujeme: grily Weber nože levné pneumatiky litá alu kola, kvalitní grily z pořadu Šéf na grilu, Grilování s radostí.