Fissler Výhradní zastoupení pro ČR - Highlife
Sortiment
Fissler News
18.02.2009Fissler opens first brand shop in Europe

Picture Idar-Oberstein, November 29, 2008 – Fissler, one of the world’s leading brands for high-quality cookware, opens its first European brand shop today.

více>>

Společnost Fissler byla založena v roce 1845 v Idar-Oberstein její tradice tedy přesahuje 160let.

Přestože se jedná o rodinný podnik, je úspěšný v Německu i mezinárodně. Dnes má zastoupení ve více jak 60 krajinách světa.

Fissler je lídrem na náročném německém trhu kuchyňského nádobí. Prioritami při výrobě jsou kvalita a funkčnost výrobků. Výrobky společnosti Fissler splňují veškeré důležité normy. Vzhled nádobí byl dobře hodnocen v mnoha soutěžích

 
Picture

Možná název řady Viseo vzešel ze slova „vize“ – takováto vize by však spočívala v jednoduchosti a funkčnosti, protože design této řady je jednoduchý s vlastnostmi vhodnými pro každého kuchaře, včetně vyhlášených gurmánů. Výtečná použitelnost je mimo běžného vaření i při pečení v troubě a mytí v myčce nádobí. Tato série splňuje všechny požadavky na moderní a nadčasové kuchyňské nádobí – to je Viseo.

Poklice z tvrzeného skla

Poklice Fissler Viseo z tvrzeného skla Kvalitní materiály jsou i u řady Viseo samozřejmostí. Varné sklo využité pro poklici není v tomto případě výjimkou. Není třeba se obávat ho vystavit vyšším teplotám v troubě. Navíc díky němu máte pod kontrolou stav přípravy pokrmu bez nutnosti poklici zvedat.

Okraj pro snadné odlévání

Okraj kuchyňského nádobí pro snadné odlévání Další z funkčních výhod nádobí Fissler je speciální konstrukce okrajů. Ty umožňují snadné vylévání omáček, krémů a jiných tekutin bez zašpinění stran hrnce a dalších nepříjemných skvrn. Viseo udrží Vaši kuchyň v čistotě!

Dno SuperThermic

V úspoře energie při vaření hraje jednu z nejdůležitějších rolí rozvod horka. Speciálně vyvinuté SuperThermic dno zajišťuje nejlepší absorpci, rozložení i akumulaci tepla. Díky tomuto dnu je navíc možné nádobí Fissler Viseo použít pro všechny druhy sporáků včetně indukčního ohřevu.1


Fissler nože a kuchyňské nádobí Highlife - výhradní zastoupení pro ČR

powered by 3sixty, s.r.o.,  with E-shop Shop360kontakt |  záruka původu výrobků |  obchodní podmínky

Fissler klade největší důraz na zdravé vaření. Pro tento druh vaření jsou vhodné prakticky všechny produkty z dílny firmy Fissler. Tyto produkty Vám umožní vaření s použitím min. množství vody a tuku. Vaše strava tak bude obohacena o vitamíny, minerály a jiné zdravé živiny, které při použití běžného nádobí a přípravě jídel vařením ve vodě nebo smažením na tuku ztrácíte. www.fissler-centrum.cz - design by 3sixty, s.r.o.

Doporučujeme: grily Weber nože levné pneumatiky litá alu kola, kvalitní grily z pořadu Šéf na grilu, Grilování s radostí.