Fissler Výhradní zastoupení pro ČR - Highlife
Sortiment
Fissler News
18.02.2009Fissler opens first brand shop in Europe

Picture Idar-Oberstein, November 29, 2008 – Fissler, one of the world’s leading brands for high-quality cookware, opens its first European brand shop today.

více>>

Společnost Fissler byla založena v roce 1845 v Idar-Oberstein její tradice tedy přesahuje 160let.

Přestože se jedná o rodinný podnik, je úspěšný v Německu i mezinárodně. Dnes má zastoupení ve více jak 60 krajinách světa.

Fissler je lídrem na náročném německém trhu kuchyňského nádobí. Prioritami při výrobě jsou kvalita a funkčnost výrobků. Výrobky společnosti Fissler splňují veškeré důležité normy. Vzhled nádobí byl dobře hodnocen v mnoha soutěžích

 
Picture

Nerezové provedení

Kuchyňský hrnec Fissler profi original Pro nádobí Fissler jsou využívány pouze ty nejkvalitnější materiály, stejně tomu je i u Fissler original-profi collection. Hrnce i pokličky jsou vyrobeny z nerezové oceli 18/10. Povrch je v provedení s matným leskem a velmi odolný proti skvrnám a škrábancům. To usnadňuje péči o celou originál profi collection od Fissleru.

Profesionál se nespálí

Díky velkým držadlům ze speciální slitiny s malou tepelnou vodivostí je ulehčena manipulace s kastroly, ale i pokličkou. S hrnci z original profi collection se nespálí nejen profíci, ale ani žádný domácí uživatel.

Poklička s funkcí kondenzát plus

Poklička Fissler profi original Základní ochranou proti úniku tepla mimo hrnec je poklička. Ty, které jsou dodávány v sadě Fissler original profi collection vynikají vyšší váhou a zvláště dobrou těsností. S nerezovými pokličkami original profi collection odpařená voda kondenzuje a vrací se zpět do pokrmů, kterým tím dodává vyšší šťavnatost a plnou chuť.

Univerzální dno CookStar

Toto dno je speciálně vyvinuto společně s profesionálními kuchaři a je vhodné pro všechny typy současných sporáků. Hlavní důraz klade na optimální rozvod tepla a rovnoměrný ohřev připravovaných pokrmů.

Měrná stupnice uvnitř hrnce

Nádobí Fissler profi-original odměrka Každý z hrnců a rendlíků original-profi collection je z vnitřní strany vybaven ryskami, které usnadňují odměřování jednotlivých ingrediencí. Kuchaři využívající Fissler original-profi collection si mohou tímto způsobem usnadnit přípravu pokrmů.

Záruka

Fissler original-profi collection je určena pro nasazení v nejtěžších podmínkách moderních domácností a restaurací. Společnost Fissler na hrnce z této kolecke přesto poskytuje záruku 10 let a na pánve 5 let1 2 3 4 >>


Fissler nože a kuchyňské nádobí Highlife - výhradní zastoupení pro ČR

powered by 3sixty, s.r.o.,  with E-shop Shop360kontakt |  záruka původu výrobků |  obchodní podmínky

Fissler klade největší důraz na zdravé vaření. Pro tento druh vaření jsou vhodné prakticky všechny produkty z dílny firmy Fissler. Tyto produkty Vám umožní vaření s použitím min. množství vody a tuku. Vaše strava tak bude obohacena o vitamíny, minerály a jiné zdravé živiny, které při použití běžného nádobí a přípravě jídel vařením ve vodě nebo smažením na tuku ztrácíte. www.fissler-centrum.cz - design by 3sixty, s.r.o.

Doporučujeme: grily Weber nože levné pneumatiky litá alu kola, kvalitní grily z pořadu Šéf na grilu, Grilování s radostí.