Fissler Výhradní zastoupení pro ČR - Highlife
Sortiment
Fissler News
18.02.2009Fissler opens first brand shop in Europe

Picture Idar-Oberstein, November 29, 2008 – Fissler, one of the world’s leading brands for high-quality cookware, opens its first European brand shop today.

více>>

Společnost Fissler byla založena v roce 1845 v Idar-Oberstein její tradice tedy přesahuje 160let.

Přestože se jedná o rodinný podnik, je úspěšný v Německu i mezinárodně. Dnes má zastoupení ve více jak 60 krajinách světa.

Fissler je lídrem na náročném německém trhu kuchyňského nádobí. Prioritami při výrobě jsou kvalita a funkčnost výrobků. Výrobky společnosti Fissler splňují veškeré důležité normy. Vzhled nádobí byl dobře hodnocen v mnoha soutěžích

 
Picture

Solea® je prémiová linie inspirovaná zákazníky, kteří jsou orientovaní na design, mají vytříbený vkus a jsou schopni ocenit výjimečnost. Na každém hrnci je vidět ten nejmodernější design a zároveň se jedná o vrchol funkčnosti. Nádobí řady Solea představuje mnohé nové prvky, ale zároveň využívá vyzkoušených funkčních vlastností nádobí Fissler. Mezi hlavní rysy řady Fissler Solea patří:

Lehké slévání

S hrnci Solea slijete cokoliv Tato funkce hrnců Solea umožňuje snadno vylévat tekutinu z hrnce, i když je poklička na hrnci. Tím není nutno využívat útěrky ani cedníky a riskovat opaření.

Zasunutí pokličky

Nádobí Solea usnadňuje vaření Úplně nový vývojový prvek použitý při vývoji řady Solea, umožňuje přichytit pokličku kdekoli na okraji hrnce.

Praktická kovová madla

Nádobí Solea usnadňuje vaření Nádobí Solea – madla] U každého nádobí by mělo být samozřejmostí, že madla nepálí. U méně kvalitních hrnců často dochází k popření této základní vlastnosti nádobí. Fissler jde se svými kvalitními výrobky dál a nejen u řady Solea využívá dokonce nerezová madla, která nepálí! Tato Velká, pohodlná a nepřehřívající se madla jsou vyrobena z ušlechtilé oceli.1


Fissler nože a kuchyňské nádobí Highlife - výhradní zastoupení pro ČR

powered by 3sixty, s.r.o.,  with E-shop Shop360kontakt |  záruka původu výrobků |  obchodní podmínky

Fissler klade největší důraz na zdravé vaření. Pro tento druh vaření jsou vhodné prakticky všechny produkty z dílny firmy Fissler. Tyto produkty Vám umožní vaření s použitím min. množství vody a tuku. Vaše strava tak bude obohacena o vitamíny, minerály a jiné zdravé živiny, které při použití běžného nádobí a přípravě jídel vařením ve vodě nebo smažením na tuku ztrácíte. www.fissler-centrum.cz - design by 3sixty, s.r.o.

Doporučujeme: grily Weber nože levné pneumatiky litá alu kola, kvalitní grily z pořadu Šéf na grilu, Grilování s radostí.