Fissler Výhradní zastoupení pro ČR - Highlife
Sortiment
Fissler News
18.02.2009Fissler opens first brand shop in Europe

Picture Idar-Oberstein, November 29, 2008 – Fissler, one of the world’s leading brands for high-quality cookware, opens its first European brand shop today.

více>>

Společnost Fissler byla založena v roce 1845 v Idar-Oberstein její tradice tedy přesahuje 160let.

Přestože se jedná o rodinný podnik, je úspěšný v Německu i mezinárodně. Dnes má zastoupení ve více jak 60 krajinách světa.

Fissler je lídrem na náročném německém trhu kuchyňského nádobí. Prioritami při výrobě jsou kvalita a funkčnost výrobků. Výrobky společnosti Fissler splňují veškeré důležité normy. Vzhled nádobí byl dobře hodnocen v mnoha soutěžích

 
Picture

Pokroková série s řadou praktických funkcí dělá z Fissler Intensa varný systém, který citelně usnadňuje přípravu jídel. Zároveň i klade důraz na skladování v době, kdy běžné nádobí překáží. Design řady Intensa je zkrátka jedinečný a uchvátí milovníky vaření.Minimalizace potřebné plochy

Fissler Intensa poklice Při vaření s hrnci Intensa není problém mít zvednutou pokličku a obě ruce volné k práci. Na hrnci je totiž místo, kde lze pokličku jednoduše zachytit – je po ruce a přitom nepřekáží. Při samotném skladování lze hrnce snadno vložit do sebe a uložit do kuchyňské linky. To platí i pro hrnce stejné velikosti, kde je využito lehce kónického tvaru. Zkrátka nádobí Intensa nepřekáží!

Čidlo ThermoStar

Thermostar - ukazatel teploty Jedinečnou funkcí řady Intensa je v pokličce zabudovaný ukazatel teploty. Díky němu přesně víte, kdy byla v hrnci dosažena teplota varu. Snadno tedy můžete určit v jakou chvíli na sporáku přidat a kdy ubrat, aby bylo dosaženo optimální teploty.

Pečení i dušení

Skladování Fissler Intensa Poklička Intensa umožňuje pomocí nastavení pokličky snadné pečení i dušení, zároveň zachovává vitamíny v připravovaných pokrmech.


1


Fissler nože a kuchyňské nádobí Highlife - výhradní zastoupení pro ČR

powered by 3sixty, s.r.o.,  with E-shop Shop360kontakt |  záruka původu výrobků |  obchodní podmínky

Fissler klade největší důraz na zdravé vaření. Pro tento druh vaření jsou vhodné prakticky všechny produkty z dílny firmy Fissler. Tyto produkty Vám umožní vaření s použitím min. množství vody a tuku. Vaše strava tak bude obohacena o vitamíny, minerály a jiné zdravé živiny, které při použití běžného nádobí a přípravě jídel vařením ve vodě nebo smažením na tuku ztrácíte. www.fissler-centrum.cz - design by 3sixty, s.r.o.

Doporučujeme: grily Weber nože levné pneumatiky litá alu kola, kvalitní grily z pořadu Šéf na grilu, Grilování s radostí.