Fissler Výhradní zastoupení pro ČR - Highlife
Sortiment
Fissler News
18.02.2009Fissler opens first brand shop in Europe

Picture Idar-Oberstein, November 29, 2008 – Fissler, one of the world’s leading brands for high-quality cookware, opens its first European brand shop today.

více>>

Společnost Fissler byla založena v roce 1845 v Idar-Oberstein její tradice tedy přesahuje 160let.

Přestože se jedná o rodinný podnik, je úspěšný v Německu i mezinárodně. Dnes má zastoupení ve více jak 60 krajinách světa.

Fissler je lídrem na náročném německém trhu kuchyňského nádobí. Prioritami při výrobě jsou kvalita a funkčnost výrobků. Výrobky společnosti Fissler splňují veškeré důležité normy. Vzhled nádobí byl dobře hodnocen v mnoha soutěžích

 
Picture

Tato řada pánví Fissler je koncipována pro šetrné pečení choulostivých pokrmů. Pánve jsou navíc vybaveny speciálním nepřilnavým povrchem Protectal plus. Nejen, že tento povrch zabraňuje přichycení pokrmů, ale prodlužuje i životnost pánve. Tato povrchová vrstva zajišťuje celkovou vyšší odolnost oproti konkurenci.

Bezpečnostní rukojeť a odměrka

Optimálně padne do ruky a chrání před teplem. Nevídaný je výstupek zabraňující sklouznutí prstu k pánvi. Je vybavena kvalitním okem, které umožňuje snadné zavěšení. Pro přesné odměření oleje a kapalných ingrediencí slouží u některých pánví Protect ryska na vnitřní straně pánve.

Podpora indukce

Pokud máte indukční sporák, není to pro pánve protect žádný problém, jen vybírejte ty, které mají ve svém označení Premium.

Ochrana Clippix

Jistě se často setkáte s tím, že při smažení stříká omastek všude kolem. Právě z tohoto důvodu Fissler vyvinul pro pánve Crispy a Protect speciální zásuvnou ochranu, která je vyrobena z nerezu a díky tomu se pak i snadno čistí v myčce na nádobí. Tento doplňek byl v roce 2007 nominován na „product design award“1 2 >>


Fissler nože a kuchyňské nádobí Highlife - výhradní zastoupení pro ČR

powered by 3sixty, s.r.o.,  with E-shop Shop360kontakt |  záruka původu výrobků |  obchodní podmínky

Fissler klade největší důraz na zdravé vaření. Pro tento druh vaření jsou vhodné prakticky všechny produkty z dílny firmy Fissler. Tyto produkty Vám umožní vaření s použitím min. množství vody a tuku. Vaše strava tak bude obohacena o vitamíny, minerály a jiné zdravé živiny, které při použití běžného nádobí a přípravě jídel vařením ve vodě nebo smažením na tuku ztrácíte. www.fissler-centrum.cz - design by 3sixty, s.r.o.

Doporučujeme: grily Weber nože levné pneumatiky litá alu kola, kvalitní grily z pořadu Šéf na grilu, Grilování s radostí.