Fissler Výhradní zastoupení pro ČR - Highlife
Sortiment
Fissler News
18.02.2009Fissler opens first brand shop in Europe

Picture Idar-Oberstein, November 29, 2008 – Fissler, one of the world’s leading brands for high-quality cookware, opens its first European brand shop today.

více>>

Společnost Fissler byla založena v roce 1845 v Idar-Oberstein její tradice tedy přesahuje 160let.

Přestože se jedná o rodinný podnik, je úspěšný v Německu i mezinárodně. Dnes má zastoupení ve více jak 60 krajinách světa.

Fissler je lídrem na náročném německém trhu kuchyňského nádobí. Prioritami při výrobě jsou kvalita a funkčnost výrobků. Výrobky společnosti Fissler splňují veškeré důležité normy. Vzhled nádobí byl dobře hodnocen v mnoha soutěžích

 
Picture

Crispy pánev a stupnice Pánve Crispy jsou určeny pro rychlé osmažení pokrmů. Ideální jsou k vytvoření k přípravě steaků, kde vytvoří křupavou kůrku a zároveň nechají vnitřní část šťavnatou. Toho lze dosáhnout především díky vysoce kvalitní oceli 18/10, z níž jsou pánve Crispy konstruovány a speciálnímu povrchu pro vyvážený přístup oleje. Moderní domácnosti jistě ocení i možnost vložení do myčky nádobí.

Dno SuperThermic

Důležitou roli u pánví Crispy hraje speciální dno, které je vytvořeno tak, aby zajistilo rovnoměrné zahřátí oleje. Vzhledem k materiálům využitým při jeho výrobě je možné zahřátí celé pánve na velmi vysoké teploty. Pánve Crispy mohou být použity i na indukčním sporáku.

Bezpečnostní rukojeť a odměrka

Pánev Fissler Crispy Optimálně padne do ruky a chrání před teplem. Nevídaný je výstupek zabraňující sklouznutí prstu k pánvi. Pánev Crispy je vybavena kvalitním okem, které umožňuje snadné zavěšení. Pro přesné odměření oleje a kapalných ingrediencí slouží ryska na vnitřní straně pánve.

Ochrana Clippix

nominace pánve crispy za design Jistě se často setkáte s tím, že při smažení stříká omastek všude kolem. Právě z tohoto důvodu Fissler vyvinul pro pánve Crispy a Protect speciální zásuvnou ochranu, která je vyrobena z nerezu a díky tomu se pak i snadno čistí v myčce na nádobí. Tento doplňek byl v roce 2007 nominován na „product design award“1 2 >>


Fissler nože a kuchyňské nádobí Highlife - výhradní zastoupení pro ČR

powered by 3sixty, s.r.o.,  with E-shop Shop360kontakt |  záruka původu výrobků |  obchodní podmínky

Fissler klade největší důraz na zdravé vaření. Pro tento druh vaření jsou vhodné prakticky všechny produkty z dílny firmy Fissler. Tyto produkty Vám umožní vaření s použitím min. množství vody a tuku. Vaše strava tak bude obohacena o vitamíny, minerály a jiné zdravé živiny, které při použití běžného nádobí a přípravě jídel vařením ve vodě nebo smažením na tuku ztrácíte. www.fissler-centrum.cz - design by 3sixty, s.r.o.

Doporučujeme: grily Weber nože levné pneumatiky litá alu kola, kvalitní grily z pořadu Šéf na grilu, Grilování s radostí.